Kategoriler

Haber bülteni

Havalandırma Sistemleri

73 adet ürün mevcut
Havalandırma Sistemleri

Işıklardan kaynaklanan ısıyı ortadan kaldırmak ve ortamdaki iklimi dengelemek yetiştiricilerin en büyük problemidir....

Daha fazla bilgi

Alt Kategoriler

 • Aktif Karbon Filtreler

  Hollanda'dan ithal Can marka Karbon filtreler yetiştirme ortamındaki kokuyu ortadan kaldırmak için kullanılır. Hava karbon filtrenin dışından içerisine doğru geçerken filtrenin içinde bulunan aktif karbon ile temas eder. Aktif karbonun yüzeyi moleküler anlamda çok geniştir ve bu sayede oldukça emicidir. Karbona temas eden havanın içerisindeki koku, karbon tarafından emilir ve bu sayede istenmeyen kokudan ortamdan arındırılmış olur. Filtrenin kapasitesi her zaman fanın kapasitesinden büyük olmalıdır. Filtrenin 12 ayda bir değiştirilmesi önerilir.

 • Kanal Tipi Fanlar

  Fan yetiştirme odasının demirbaşlarındandır. Bitkiler Co2 alabilmek için temiz havaya ihtiyaç duyarlar. Temiz hava ise fanlar ile sağlanabilir. Ayrıca ışıklardan kaynaklanan aşırı ısıyı fanlar ile yetiştirme odasının dışına atabilirsiniz. Fanlar, karbon filtre ile kullanıldığında yetiştirme odasındaki kokuyu da temizler.

 • Standart Esnek Borular

  Alüminyum borular yetiştirme odasındaki fan, filtre veya soğutmalı reflektör gibi havalandırma ekipmanlarını birbirine bağlamak için kullanılır.

 • Ses & Isı İzoleli Borular

  İzoleli borular fandan kaynaklanan sesi azaltmak için kullanılır ve oluşan sesi büyük ölçüde önler. Şiddetle tavsiye edilir.

 • Hazır Setler

  Fan , Karbon filtre ve Borulardan oluşan Hazır Kitler. Kitlerdeki malzemeler birbirine uyumlu olacak şekilde seçilmiştir.

 • İklim Kontrol

  İklim kontrol cihazları yetiştirme odasındaki sıcaklık ve nemi stabil tutabilmek için çok önemlidir. Cihazlar üzerindeki yazılımla yetiştirme odasını 5 dakika boyunca analiz eder ve buna göre sıcaklığı istenilen değerde tutacak şekilde fanları senkronize eder. Aynı şekilde nemlendirici cihaz kullanılması gereken durumlarda nem makinesi de bu cihazlara bağlanır.

 • Susturucular

  Susturucular fanın ve özellikle havanın tahliye edildiği noktadaki sesi önlemek için kullanılır ve havalandırma sisteminin en sonunda yer alır.

 • Aksesuarlar

  Havalandırma donanımını kurarken ihtiyaç duyacağınız çeşitli ürünler, kelepçeler, redüksiyonlar, flanşlar ve bantlar.

 • Vantilatörler

  Yetiştirme odasında rüzgar yaratmak ve havayı karıştırmak için kullanılan sirkülasyon fanları


sayfa başına ürün

sayfa başına ürün